WestNews.com.ua

У центрі міста художники розмальовують електропідстанцію. ФОТО

23.10.2019, 9:59  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

АТ «Прикарпаттяобленерго» зробило Івано-Франківську подарунок – ще один новий мистецький об’єкт у центральній частині міста.

Мова йде про розвантажувальну підстанцію, яку встановили в сквері Міцкевича, щоб зняти навантаження із застарілих електромереж середмістя та покращити якість електропостачання. Щоб енергооб’єкт органічно вписувався у міський антураж та не контрастував з архітектурою міста, підстанцію вирішили збудувати округлою та художньо оздобити.

За словами енергетиків, ця підстанція стане черговим шедевром вулиці, адже для розпису її фасаду компанія запросила франківського художника-мураліста Юрія Пітчука, відомого своїми муралами по усій Україні та художницю Марту Пітчук, картини якої не перший рік підкорюють мистецький простір.

Темою оформлення підстанції вибрано «Енергія стихій». За задумом, на енергооб’єкті будуть зображені чотири жінки, кожна з яких уособлює землю, воду, вогонь та повітря. Над композицією працюють два митці, тому розпис поєднує в собі два різні стилі – художній, яким займається Марта та графічний, який виконує Юрій. В такому поєднанні закладений глибокий зміст: графічна частина символізує прагматичну буденність, а художня – творчість та внутрішню силу.

Завершити оздоблення підстанції планують до кінця тижня і вже на наступні вихідні мешканці міста зможуть милуватись підстанцією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ““Зимова казка”: в Івано-Франківську маленькі художники представили свої композиції. ФОТО“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X