WestNews.com.ua

У Верховині отруїли бездомних собак, люди обурені. ФОТО

04.06.2020, 17:05  |  Автор:   Назаренко Юлія

Сьогодні, 4 червня, жителька Верховини Галина Тимчук, ідучи вулицею, побачила труп безпритульного пса. Про це жінка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Жінка зауважує, що вчора, 3 червня, у Верховині труїли бездомних собак.

“Ось так сьогодні виглядає Верховина після вчорашнього травлення собак! Живемо в камінному віці! Замість того, щоб включи в програму стерилізацію тварин вони їх травлять! А працівниця комунгоспу Верховини пише, що так і треба, питання? Ви люди? Ви знаєте Закон про тварин? Скільки це буде продовжуватися? Звертаюся до голови п. Мицканюка, ви можете навести порядок у Верховині?”, – пише жителька Верховини.

У коментарях до допису, люди висловлюють своє обурення та поширюють публікацію.

“Відрізок дороги Центр-Новапошта зробити “не можна”, бо обласного значення, а собак труїти треба???? Верховинці, ви де?? Що за дикунство??? На це дивляться діти!!!! У вас є якась поліція, депутати, зрештою!!!!!СОРОМ!!!!”, – пише Галина Потяк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтери з “Дому Сірка” просять допомогти перекрити борг у клініці

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X