WestNews.com.ua

У ВООЗ вважають, що офіційна кількість летальних випадків від COVID-19 є заниженою

29.09.2020, 8:35  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Офіційна кількість летальних випадків, пов’язаних із новою коронавірусною інфекцією COVID-19, ймовірно, є нижчою за справжній загальний показник.

Про це у понеділок, 28 вересня, заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я, повідомляє CNBC.

Зазначимо, що за даними сайту університету Джона Гопкінса, станом на 02:00 за київським часом вівторка, 29 вересня, у світі від ускладнень коронавірусу померли понад 999,6 тис. хворих. Найбільше смертельних випадків,а саме 205 тис., зафіксували у США. У “трійці” антилідерів також перебувають Бразилія (понад 141,7 тис. померлих) та Індія (понад 95,5 тис. померлих).

Водночас голова ВООЗ з програми надзвичайних ситуацій Майк Раян стверджує, що ці показники, ймовірно, є “заниженими”.

“Коли ви щось підраховуєте, ви не можете порахувати це ідеально. Але я можу запевнити вас, що нинішні цифри, ймовірно, занижують справжні втрати COVID-19”, – сказав він.

У виданні додають, що згідно дослідження, опублікованого в липні в JAMA Internal Medicine, кількість пов’язаних із коронавірусом смертей в США може бути недооціненою на 28%.

Водночас за прогнозами Інституту метрик та оцінки в системі охорони здоров’я, до 1 січня у США від ускладнень коронавірусної інфекції можуть померти понад 371 500 американців.

Тим часом представники ВООЗ у понеділок заявили, що світові доведеться “деякий час жити з COVID-19”. Також вони закликали світових лідерів та представників сфери охорони здоров’я вдосконалити системи діагностики та охорони здоров’я, які дозволять краще реагувати на захворювання в майбутньому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кров у калі – у чому причина?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X