WestNews.com.ua

У Всесвітній день психічного здоров’я прикарпатські поліцейські провели психопрофілактичний семінар

10.10.2019, 17:18  |  Автор:   Хромей Зоряна

10 жовтня, у Всесвітній день психічного здоров’я, темою занять визначено «Психологічну стійкість поліцейських», адже працівники поліції частіше за інших потрапляють у складні та часом небезпечні психологічні ситуації в повсякденній службовій діяльності.

Психопрофілактичний семінар з працівниками вибухотехнічного відділу провели працівники сектору психологічного забезпечення УКЗ ГУНП в Івано-Франківській області.

Особливо йдеться про вибухотехніки, робота яких надзвичайно важлива і відповідальна і від неї залежить не одне життя.

Тому сапери мають поєднувати в собі кілька професійних якостей: пильність, обережність, витримку, наполегливість, оперативність, постійне самовдосконалення і бути при цьому психологічно стійкими.

Головний психолог управління кадрового забезпечення ГУНП в області майор поліції Роксолана Левицька розповіла правоохоронцям про розвиток морально-стійкої поведінки в екстремальних ситуаціях. Для оцінки рівня стійкості поліцейські пройшли спеціальне тестування. Також з учасниками семінару детально опрацьовано механізм реагування на виявлені випадків погіршеного психоемоційного фону, а також ті найтиповіші ситуації, які можуть виникати у роботі правоохоронців та способи їх психологічної підтримки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті поліція і медики працюватимуть разом задля безпеки та спокою громадян. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X