WestNews.com.ua

У Зеленського не обіцяють знизити тарифи на комуналку

23.04.2019, 9:30  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Володимир Зеленський, який із великим відривом перемагає на президентських виборах в Україні, за всю свою виборчу кампанію не давав обіцянок про зниження тарифів, інформує WestNews з посиланням на «Слово і Діло».

Передвиборча програма та риторика кандидата Зеленського містила 41 конкретну обіцянку: 15 – із програми, 22 – ті, які він давав у передвиборчий період, 4 – ті, які він декларував після оголошення результатів екзит-полів. «Слово і Діло» зафіксувало їх усі. Втім, чіткого зобов’язання знизити тарифи ані в програмі, ані в риториці Зеленського не було.

Володимир Зеленський не давав обіцянок знизити тарифи на комуналку. А отже, не міг і зріктися такої обіцянки. Натомість експерти вже стежать за виконанням решти обіцянок Зеленського.

Нагадаємо, що 22 квітня його політичний консультант Дмитро Разумков, коментуючи тему тарифів, заявив, що це «не зовсім прерогатива президента». «Але якщо ми говоримо про корупційну складову, так званий «Роттердам плюс», то позиція президента багато в чому може вплинути на ці процеси», – зазначив він. Ще один представник команди Зеленського Олександр Данилюк також сказав, що тарифи не в компетенції президента, але Зеленський порушуватиме питання обґрунтованості цін перед урядом.

Після заяви Разумкова Зеленському почали дорікати, що він відмовився від своїх зобов’язань. Зокрема, віце-спікер Верховної ради Ірина Геращенко заявила, що Зеленський та його команда «примудрилися менш ніж за 24 години після закінчення виборів повністю поміняти свої обіцянки»: «Виявляється, що не президент відповідає за тарифи. А як же тоді закінчення епохи бідності?».

Відзначимо, згідно з опитуванням КМІС, більш ніж 39% українців очікують у перші сто днів від нового президента саме зниження тарифів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без жартів: за коміка Зеленського проголосували майже 350 тисяч прикарпатців. ТАБЛИЦЯ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X