WestNews.com.ua

Учням розпочали повернення коштів за пробне ЗНО

30.06.2020, 18:09  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Від 1 липня Міністерство освіти разом з “ПриватБанком” починає повертати гроші, які вносилися за оплату участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Як повідомили, для цього потрібно мати картку “ПриватБанку”.

Однак кошти виплачуватимуть саме тій людині, яка була зареєстрована для участі в пробному ЗНО, а не його батькам чи іншим особам, інформує ТСН.

“Саме тому банк звертається до одержувачів виплат з проханням перевірити, щоб контактний телефон, який було вказано як основний при реєстрації на тестування, збігався з тим номером телефону, до якого прив’язана карта “ПриватБанку”. Змінити основний номер телефону на прив’язаний до картки можна в сервісі визначення результатів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти”, – йдеться в повідомленні.

У разі відсутності в учасника пробного ЗНО картки “ПриватБанку»”її можна безкоштовно оформити в будь-якому відділенні банку, а клієнти банку також можуть відкрити віртуальну карту в “Приват24”.

Неповнолітні учасники пробного ЗНО також зможуть без проблем отримати картки “ПриватБанку”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “За те, що небайдужі та активні”: мер Франківська вручив подяки волонтерам, викладачам та медикам. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X