WestNews.com.ua

Україна не ввійшла в список країн, яким з 1 липня буде дозволено в’їзд на територію Євросоюзу

27.06.2020, 19:42  |  Автор:   Назаренко Юлія

У п’ятницю, 26 червня, дипломати ЄС дійшли попередньої згоди про критерії за якими будуть визначати, які країни повинні бути допущені на територію Євросоюзу. Першого липня ЄС відкриє свої кордони не для всіх.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Politico.

Дипломати вирішили з 1 липня відкрити доступ для країн, у яких рівень коронавірусної інфекції дорівнює або нижче середнього показника по ЄС за останні два тижні на 100 000 жителів. На жаль, в Україні число нових випадків за останні два тижні перевищує цей показник.

У Брюссель також оцінять, чи йде тенденція захворювань на збільшення чи зменшення нових випадків. Також розглянуть, як країни справляються з епідемією і наскільки правдиві їх дані.

За словами дипломатів, в першу редакцію списку, який комісія просила завершити до 1 липня, увійдуть менше 20 країн. України у списку немає.

В New York Times, повідомили повний список, що узгоджений в п’ятницю. Він включає такі країни: Алжир, Австралію, Канаду, Грузію, Японію, Чорногорію, Марокко, Нову Зеландію, Руанду, Сербію, Південну Корею, Таїланд, Туніс, Уругвай, Андорру, Сан-Марино, Монако та Ватикан. Китай буде включений до списку, якщо він також відкриє свої кордони для мандрівників з Європейського Союзу, адже взаємне відкриття є одним з критеріїв.

Зауважується, що напередодні обговорювалися два варіанти списків на 47 і 54 країни. В одному з них була присутня й Україна.

Дипломати також погодилися, щоб список третіх країн, чиїм громадянам буде відкритий в’їзд до ЄС, оновлювали кожні два тижні з урахуванням розвитку подій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні створили онлайн-карту для подорожей під час пандемії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X