WestNews.com.ua

Україна повністю зупинить будь-який пасажирський рух через свої кордони

26.03.2020, 22:36  |  Автор:   Хромей Зоряна

Від завтра, 27 березня, Україна повністю закриває свої кордони.

25 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав урядовців розробити пропозиції щодо повного закриття пасажирського руху через кордон. Оскільки люди, які повертаються в Україну, тут стають джерелом зараження Covid-19, пише “Канал 24“.

“У цьому є нагальна необхідність. Тому що за останні тижні ми бачимо, що єдиним джерелом попадання коронавірусу в Україну був потік громадян з-за кордону і цей потік продовжується. Це посилює і збільшує кількість заражених на цю інфекцію людей… До кінця п’ятниці (27 березня, – 24) ми маємо зупинити будь-який пасажирський рух через кордони України в обидві сторони”, – зазначив Шмигаль.

Поки йдеться лише про пасажирське сполучення. Українці все ще мають можливість повернутися на батьківщину автомобілем.

Як повідомляє МЗС, станом на 25 березня в Україну, за сприяння дипломатичних установ, повернулося 82 804 особи. Лише за добу (25 березня) на батьківщину прибули 13 548 громадян.

У МЗС обіцяють надавати юридичну, дипломатичну та фінансову допомогу українцям, які перебувають за кордоном і не можуть повернутись додому через закриття кордонів.

Також МЗС розповідає, якщо за час перебування за кордоном завершиться термін дії візи, громадянинові України необхідно повідомити про це українське посольство чи консульство за місцем перебування, надати копії документів та інформацію про своє місце перебування. Посольство звернеться до офіційних органів за місцем перебування цієї людини, з проханням надати їй допомогу. Зокрема, продовжити строк перебування без накладення санкцій.

До слова, за даними ЦГЗ, станом на 22:00 26 березня в Україні – 196 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Так, за останню добу виявлено 40 нових випадків. А кількість заражених коронавірусом у світі перевищила пів мільйона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За пролікований випадок коронавірусу медикам доплачуватимуть, – Руслан Марцінків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X