Україна увійшла в трійку найпотужніших експортерів сільськогосподарської продукції для країн ЄС

15.02.2020, 12:11  |  Автор:   Хромей Зоряна

У 2019 році за експорт товарів і послуг в країни ЄС Україна отримала понад 25 мільярдів доларів США. Із них 20 млрд 752 млн доларів – за товари та 4 млрд 288 млн доларів – за послуги. Таким чином, експорт українських товарів в країни Євросоюзу у 2019-му році зріс на 3%, а послуг – на 7,7%.

Найбільшу частку коштів за експорт товарів минулого року Україна отримала саме від країн Євросоюзу – 41,5%. У той же час частка експорту послуг до країн ЄС становила 28,1%, повідомляє Державна служба статистики України, пише “AgroNews“.

“Постійне зростання експорту українських товарів на ринки ЄС – це знак якості. Україна входить в трійку найпотужніших експортерів сільськогосподарської продукції для країн Євросоюзу. Наша мета – суттєво збільшити експорт до ЄС і промислових товарів. Промисловий безвіз, над яким ми зараз працюємо з Євросоюзом, значно зміцнить українські позиції”, – наголосив віцепрем’єрміністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, Нагадаємо, Україна потрапила в топ-5 світових експортерів курятини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:За темпом зростання обсягів експорту Прикарпаття зайняло друге місце в Україні

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X