WestNews.com.ua

Україна закупила для пацієнтів з COVID-19 препарат, який ВООЗ назвала неефективним

26.10.2020, 12:18  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

ВООЗ назвала неефективним при коронавірусі препарат, на який Кабмін виділив 46 мільйонівпрепарату “Ремдесивір” для лікування 4,7 тис. пацієнтів з COVID-19.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко, передає УНІАН.

За його словами, минулого тижня МОЗ дозволила ввезти незареєстрований лікарський засіб “Ремдесивір”, який входить у вітчизняний клінічний протокол з надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби, і був закуплений ДП “Медичні закупівлі”.

Ща словами Іващенка, “Ремдесивір” може застосовуватися лише у випадках, передбачених протоколом. Він зазначив, що препарат, зокрема застосовується у США, Японії, Австралії та низці країн Євросоюзу, а в більшості з них він включений до протоколу для екстреного використання при COVID-19.

“В Україну має прибути перша партія цього лікарського засобу – близько 14 тис. флаконів. Постачання буде здійснюватися до кінця тижня. У той же час, загальна процедура закупівлі передбачала закупівлю 28,2 тис. одиниць цього лікарського засобу, що буде направлений на лікування 4,7 тис. пацієнтів з середньою та тяжкою паталогією і перебігом COVID-19”, – пояснив заступник міністра.

Він уточнив, що лікування певним препаратом здійснюється виключно з урахуванням індивідуального перебігу захворювання, супутніх патологій, можливих протипоказань та вимог національного протоколу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 300 випадків за добу: статистика COVID-19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X