WestNews.com.ua

Україна змінила правила в’їзду з-за кордону для українців та іноземців: новий список “зелених” та “червоних” країн

01.08.2020, 14:55  |  Автор:   Назаренко Юлія

Від сьогодні, 1 серпня, змінили правила в’їзду для іноземців та українців, які повертаються додому з-за кордону. Туристам з країн “зеленої” зони потрібен тільки лише поліс медичного страхування. Ті, хто подорожує з країн “червоної” зони, повинні мати медстрахування, а також або піти на самоізоляцію, або здати ПЛР-тест.

Про це інформує WestNews з посиланням на “24 канал“.

“З 1 серпня змінюються правила перетину кордону для іноземців та українців, які повертаються з-за кордону”, – зазначив Ляшко.
Так, нові правила виглядають наступним чином:
  • Люди, які приїздять із країни “зеленої” зони, повинні мати лише поліс медичного страхування, самоізоляція та тести не потрібні;
  • Мандрівники з країн “червоної” зони зобов’язані мати поліс медичного страхування, а також мають або піти на 14 днів на ізоляцію, або впродовж доби здати ПЛР-тест. Або ще один варіант це приїхати на територію України вже з готовими результатами “свіжого” тестування.
Повідомляється, що в Україні також змінили критерії, за якими визначають, до якої із зон належать країна. Поділ країн на “червону” та “зелену” зони відбуватиметься за таким принципом:
  • Раніше уряд встановив за основу показник в 55 активних хворих на COVID-19 на 100 тисяч населення. Якщо у країні перевищення цього рівня, вона потрапляє у “червону” зону.
  • Останнє оновлення переліку країн “червоної” та “зеленої” зон відбулося 27 липня.
  • Згідно з даними МОЗ, в Україні фіксується 66,7 активних випадків COVID-19 на 100 тисяч населення. Тому Україна потрапляє до “червоної” зони.
  • Перелік з країнами оновлюватиметься один раз на тиждень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатець хотів провезти через кордон незадекларовані 300 пар кімнатного взуття. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X