Українська жіноча збірна з біатлону виборола “бронзу” на етапі Кубка світу

11 грудня українська жіноча збірна з біатлону посіла третє місце в естафеті на другому етапі Кубка світу в Поклюці (Словенія).

Українська жіноча збірна у складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, Олени Підгрушної, Анастасії Меркушиної виборола третє місце в естафеті, поступившись лише збірній Німеччини та Франції, повідомляє WestNews з посиланням на УНН.

Німецькі спортсменки подолали дистанцію за 1 год 11 хв 31,1 с, використавши на восьми вогневих рубежах дев’ять додаткових патронів. Друге місце посіла збірна Франції (відставання 10,1 с, три додаткових патрони). Збірна України стала третьою (+37,7, три додаткових патрони).

Успішна естафета відразу підняла команду на четверте місце в Кубку націй, зробивши на один крок ближче виконання завдання на сезон. Але попереду ще багато таких кроків. Наступний – в Нове-Мєсто, де вже в найближчий четвер третій етап Кубку світу стартує чоловічим спринтом. І туди подається українська збірна вже з зовсім іншим настроєм і набагато більш значними амбіціями.

69328

Збірна України у складі Артема Прими, Сергія Семенова, Дмитра Підручного та Віталія Кільчицького фінішувала четвертою з відставанням 36,3 секунди. Українці пройшли дистанцію без штрафних кіл з 6 додатковими патронами.

Перемога з часом 1:11:56,5 години дісталася французькій збірній (0+7). Комплект срібних медалей на рахунку Росії (1 штрафне коло + 6 додаткових патронів) +15,7 секунди,”бронза” в Німеччини (0+11) +21,5 с.