Українські кінопрем’єри, які варто подивитися у 2017-му. ТРЕЙЛЕРИ

У 2017-му році варто переглянути нові українські фільми “Мир вашому дому”, “Межа” та “Припутні”.

Таку думку в інтерв’ю висловив генеральний директор Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість” Андрій Халпахчі.

Халпахчі

Про це повідомляє WestNews з посиланням на сайт 24.

На його думку, сьогодні українське кіно виходить на належний рівень. Принаймні, нові фільми, які ще не виходили на екрани. Серед такого хорошого кіно Халпахчі назвав “Мир вашому дому”, який має вийти на великі екрани цієї весни.

“Це якраз фільм, який зачепить і маси, і має сподобатись інтелектуалам”, – переконаний директор “Молодості”.

Фільм знятий за п’єсою радянського автора Григорія Горіна «Поминальна молитва», в основу якої лягли розповіді Шолом-Алейхема.

“Інша картина, яка мені дуже сподобалась, – це словацько-українська копродукція “Межа” (має вийти влітку 2017 – ред.). Дуже цікава історія про входження Словаччини до Шенгену, і про те, як люди жили контрабандою і спекуляцією, яка відбувалась на кордоні”, – розповів Андрій Халпахчі.

Події фільму розгортаються в 2007 році, за три місяці до того як Словаччина увійшла до Шенгенської зони і на кордоні з Україною виник максимальний рівень охорони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вийшла друга частина фільму про прикарпатців, які працюють на заробітках у Франції

Три героя – агент МВС, завдання якого – боротися з корупцією на цьому рубежі; глава сім’ї, який керує перевезенням нелегального товару через словацький кордон; мігрант з Афганістану, який прагне потрапити в Європу. Всі сюжетні лінії розвиваються паралельно. Фінал історії відбувається 21 грудня 2007 року під час офіційного відкриття Шенгенської зони на словацько-українському кордоні.

Бюджет фільму склав 35,3 млн грн.

Він також звернув увагу на дебют Аркадія Непиталюка – “Припутні” (прем’єра анонсована на 26 вересня). Халпахчі описав цей фільм так: “Історія невеличкого містечка, з чудово зробленими характерами”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відома співачка з Прикарпаття знялася у мотивуючому фільмі “Американська мрія. У пошуках правди”. ВІДЕО

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.