WestNews.com.ua

Українські плавчині здобули бронзу на чемпіонаті світу

18.07.2019, 15:48  |  Автор:   Власенко Власта

На чемпіонаті світу з плавання  у Південній Кореї українські спортсменки поповнили скарбничку вітчизняної збірної четвертою медаллю.

За даними НОК України дует у складі Марти Федіної та Анастасії Савчук здобув бронзу у довільній програмі. Українки набрали 94,1000 бали.

Ця винагорода стала третьою бронзою і загалом четвертою медаллю наших представниць в артистичному плаванні на світовому форумі.

На цей момент у медальному заліку Україна на четвертому місці. Випереджає Україну Німеччина, яка здобула два золота й дві бронзи. На другому місці Росія – 9 медалей (6 золотих, 3 срібні). Лідирує Китай, який виборов 15 нагород (10 золотих, 4 срібні, 1 бронзову).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатець став майстром спорту з плавання на чемпіонаті України. ФОТО

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X