WestNews.com.ua

Українські спортсмени здобули першість на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу. ФОТО

22.09.2020, 14:22  |  Автор:   Хромей Зоряна

З 16 по 21 вересня 2020 року в іспанському місті Санта-Сусанна національна збірна України взяла участь в Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу серед жінок, чоловіків, юніорок, юніорів та ветеранів.  Збірна команда України зайняла перше загальнокомандне місце серед жінок, третє загальнокомандне місце серед чоловіків і перше загальнокомандне місце серед юніорів.

Про перемогу українських спортсменів написав на своїй сторінці у Фейсбуці бодібілдер Fedir Khashalov.

Незважаючи на всесвітню пандемію COVID-19, в Іспанію на головні змагання року в європейському бодібілдингу приїхали понад 400 атлетів з 25 країн. Жага змагальної боротьби, протистояння з найсильнішими, і в той же час очікування приємних зустрічей з колегами і друзями по спорту з усієї Європи після тривалої карантинної паузи оволоділи всіма членами європейської родини бодібілдингу та фітнесу напередодні чемпіонату континенту.
Жадали і українці стати учасниками європейського форуму.
“Нас змусили нервувати і хвилюватися, але не зломили бюрократичні перешкоди в аеропорту Барселони. Двадцять годин очікування, складних перемовин на рівні перших осіб урядів двох країн і питання вирішилося – збірну України пропустили на територію Іспанії.
І почалося! Ми змусили аплодувати нашим успіхам на змагальній сцені весь світ. Двадцять разів лунав Гімн України на честь перемог спортсменів збірної України на Чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу-2020″, – написав свої враження спортсмен Fedir Khashalov.
Результатом виступу національної збірної України на змагальній сцені Чемпіонату Європи з бодібілдингу стали:
  • в змаганнях чоловіків і жінок 12 золотих медалей, 9 срібних і 7 бронзових медалей;
  • в змаганнях юніорів і юніорок 2 золоті медалі, 1 срібна та 1 бронзова медаль;
  • в змаганнях ветеранів 6 золотих медалей, 1 срібна та 1 бронзова медаль.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X