WestNews.com.ua

Український борець розкритикував Олександра Усика за його політичні погляди та викликав чемпіона світу на бій без правил. ВІДЕО

09.05.2020, 17:02  |  Автор:   Хромей Зоряна

У документальному фільмі, створеному РПЦ та Московським патріархатом в Україні, знялися українські боксери Олександр Усик та Василь Ломаченко. Спортсмени розповіли про свою дружбу з росіянами та заявили, що українці й росіяни – “єдиний народ”.

Олександр Усик у фільмі заявив, що не припинить дружити з кимось із Росії, бо хтось “ділить портфелі”, пише “Канал 24“.

На фільм та позицію українського боксера зреагував не надто відомий український борець Богдан Грицай.

Він розкритикував абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі Олександра Усика через політичні погляди. Грицай викликав Усика на бій без правил. Відповідне відеозвернення борець опублікував на Youtube.

“Буде ще один урок: не тобі вирішувати, чий Крим, і не тобі вирішувати, що писати і говорити українцям. Радуйся, що на твоє відео під назвою “один раз ти можеш увійти не в ті двері” відгукнувся саме я. Було б страшніше, якби кліпи “востаннє ти можеш підійти не до того вікна” почали б тобі знімати професійні жінки-снайпери або пенсіонери служб відстрілу диких тварин. Українське суспільство звикло давати гідну відсіч. Ось я і реагую як частина українського суспільства. Олександр, судячи з твоїх останніх відео, ти – фахівець у всьому”, – сказав Грицай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ломаченка та Усика внесли до бази “Миротворець”

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X