WestNews.com.ua

Українці оцінили дії влади щодо запобігання поширення “Covid-19”

01.04.2020, 14:30  |  Автор:   Хромей Зоряна

Реакцію президента Володимира Зеленського на поширення коронавірусу ефективною вважають 56% українців. Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля позитивно оцінюють 30% опитаних.

Дані опитування розмістила на своїму сайті соціологічна група “Рейтинг“.

А 30% українців вважають, що реакція Володимира Зеленського на коронавірус не була ефективною.

Говорячи про ефективність дій Дениса Шмигаля, то 44% не змогли дати точної відповіді на це питання, 30% – оцінили позитивно, 26% – негативно.

Дії Міністерства внутрішніх справ 37% вважають ефективними, 33% – неефективними, 30% – не змогли оцінити.

Ще 38% українців позитивно оцінили роботу Міністерства охорони здоров’я, а 46% – негативно.

Майже 70% вважають запроваджений карантин ефективним, чверть дає протилежні оцінки. Дещо частіше неефективними вважають карантинні заходи мешканці Півдня та Сходу, молодші опитані та чоловіки. При цьому, майже 80% опитаних підтримують рішення Уряду про продовження карантину до 24 квітня 2020 року.

 34% вважають, що влада повинна повертати усіх громадян додому після закриття кордону, 24% вважають, що потрібно повертати, але вибірково. 34% взагалі вважають, що взагалі не потрібно нікого повертати після закриття кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Прикарпатті виявлено 51 факт порушень обмежень карантинних заходів ІНФОГРАФІКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X