Українці побачать новий сезон серіалу про пригоди москаля у карпатському селі

03.12.2018, 9:25  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Телеканал 1+1 розпочав роботу над продовженням патріотичної комедії Останній москаль.

Головним героєм серіалу був син російського мільйонера Валєра, який у колоритному карпатському селі Великі Вуйки потрапив у вир пригод та зустрів своє справжнє кохання, шкільну вчительку Ксенію. Вже зовсім скоро автори обіцяють розповісти більш детально про пригоди веселих гуцулів зі славного карпатського села, інформує WestNews з посиланням на ТСН.

“Стрічка стала популярною не лише в Україні, але і далеко за її межами, а вислови наших героїв стали крилатими. Серіал знайшов відгук у серцях глядачів, і вони продовжують цікавитися, коли ж буде продовження. Тому було прийнято рішення створити продовження. До роботи над ним ми запросили ту ж саму сценарну групу, яка працювала над першим сезоном, тому віримо, що глядачам стрічки серіал буде довподоби», – коментує генеральний директор 1+1 медіа Олександр Ткаченко.

Автором сценарію став Микола Куцик, який створив оригінальну історію.

“Як тільки канал виступив з ініціативою створити продовження, ми з радістю погодились. За ці роки у нас назбиралось ідей на вісім сезонів і три повнометражних фільми. То ж головне завдання зараз – вибрати найкраще, щоб повернення серіалу на екрани стало такою ж знаковою подією, як і прем’єра”, –  заявив головний сценарист серіалу Микола Куцик.

До слова, популярний канал покаже серіал про історію кохання на курорті Прикарпаття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гуцул метал в кожну хату: в Івано-Франківську виступлять культові рокери

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X