WestNews.com.ua

Українці, яких евакуювали з В’єтнаму намагались вирватись з аеропорту вибиваючи двері: відмовились від обсервації в готелі. ВІДЕО

30.03.2020, 11:54  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Журналіст Віталій Глагола повідомив, що вакуйовані з В’єтнаму українці відмовилися від проходження обсервації в готелі. 

“Ситуація наступна. Київ, аеропорт Бориспіль, рейс із В‘єтнаму щойно прилетів. Українці, які прилетіли в країну відмовляються від обсервації і вириваються із аеропоту. Щойно. Приїхала поліція і нацгвардія, але не сильно допомагає. Відео від мого підписника-водія, який зустрічав прибулих в аеропорту. Зараз прилетить схожий рейс із Дохи (Катар). Усі мають підписати зобов‘язання про 14 днів у обсервації. Евакуйовані відмовились і проривали кордон в аеропорту зламавши двері. Евакуація пропонувалась двох типів: безкоштовна в готелі«Козацький» та платна. Розцінки на фото. Ціна за усі 14 днів.”,- йдеться у дописі.

Вчора 29 березня на позачерговому засідання Уряд ухвалив рішення суттєво посилити заходи противірусної безпеки для пасажирів спецавіарейсів після повного закриття пасажирського руху через кордон 28 березня.

Для запобігання подальшому поширенню епідемії і забезпечення захисту населення усі пасажири відправляються на обов’язкову 14-денну обсервацію. У МОЗ визначили перелік спеціально підготовлених для обсервації об’єктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які франківські лікарні першої хвилі прийматимуть хворих на COVID-19

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X