WestNews.com.ua

Українців не позбавлятимуть субсидії за борги через донарахування облгазів

26.03.2019, 17:55  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Українців не будуть позбавляти субсидії у випадку наявності боргу, який утворився через незаконні донарахування з боку облгазів за спожитий газ.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час брифінгу, інформує WestNews з посиланням на УНН.

“Є зараз одна проблема, яка виникла у зв’язку із неправомірними діями облгазів, але ми внесемо зміни в постанову і в разі, якщо будуть борги у вигляді незаконних донарахувань облгазів, по яких сьогодні є рішення НКРЕКП, ми не будемо брати до уваги ці борги. Тобто люди не будуть відповідати за ці борги”, – зазначив міністр.

За його словами, решта боргів з оплати комунальних послуг субсидіантами Мінсоцполітики відслідковує щопівроку і вживає санкцій у разі наявності такого – позбавляє субсидії на наступний період.

При цьому він додав, що Мінсоцполітики також буде переводити тих субсидіантів, які постійно допускають прострочення в оплаті комунальних послуг, з монетизованої субсидії і надавати їм субсидію у безготівковій формі.

Нагадаємо, за переплату в платіжках оштрафували “Івано-Франківськгаз”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті понад 75 тисяч людей можуть залишитися без субсидії на газ

26.03.2019, 17:55  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X