Укрпошта хоче закрити відділення у невеликих селах

16.05.2019, 14:45  |  Автор:   Менів Андрій

Укрпошта вважає вдалим експеримент із запровадження у селах пересувних відділень, який проходив на Чернігівщині, тепер хочуть розширити його на інші області

Про це заявив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський, повідомляє Громадське.

Поштові відділення у селах – збиткові, їх треба замінити пересувними поштовими відділеннями, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у Чернігівській області для цих потреб закупили 138 автівок підвищеної прохідності та фактично з нуля набрали персонал. Адже більшість працівників стаціонарних відділень, які працювали на частину ставки, відмовилися переходити на нові умови роботи.

Наголошується, що вартість проекту складає близько 80 млн грн.

“Я вважаю, що це єдиний спосіб повністю покрити територію України. Бо поштові відділення в селах, в яких проживає менше 2 тис. населення, завжди будуть збиткові. Тому, по-хорошому, цей проект має бути розширений на всю територію України”, – заявив Смілянський.

Зазначається, щоб продовжити проект з пересувних відділень потрібні інвестиції, яких зараз немає. Хоча один із міжнародних банків готовий видати кредит на 800 млн грн під низькі проценти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Укрпошта” повертає Калуському суду листи з повістками

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X