WestNews.com.ua

“Укрзалізниця” тимчасово обмежила повернення квитків через інтернет

28.11.2018, 9:23  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

“Укрзалізниця” тимчaсово ввoдить обмежувaльні зaходи з придбaння i пoвернення квиткiв, щоб не дoпустити спекуляцiй у перiод новорiчно-рiздвяних свят.

Обмеження на повернення квитків онлайн діятимуть з 15 грудня 2018 року до 15 січня 2019 року, йдеться в повідомленні компанії, передає WestNews.

«Щоб уникнути зловживань, через онлайн-систему продажу квитків проїзні документи можна буде лише придбати. Для того, щоб їх повернути, необхідно буде звернутися до залізничної каси», — наголосили в УЗ.

У компанії нарікають на те, що значну кількість квитків викуповують через інтернет у перші хвилини відкриття продажу, а потім чимало їх повертають безпосередньо перед відправленням потяга.

Також діятимуть обмеження щодо оформлення групових заявок на пасажирські перевезення. У період підвищеного попиту групові замовлення квитків можна буде оформлювати лише за наявності вільних місць у додаткових поїздах.

В Укрзалізниці додали, що такі заходи вперше були запроваджені у минулому році і “були ефективними”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Укрзалізниця” запустить додаткові поїзди на свята до Івано-Франківська

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X