WestNews.com.ua

Упорядкування узбіч, демонтаж знаків: на дорогах Прикарпаття здійснюють заплановані роботи. ФОТО

28.03.2020, 14:24  |  Автор:   Хромей Зоряна

Протягом цього тижня, з дотриманням режиму надзвичайної ситуації, на дорогах державного значення Івано-Франківської області здійснювалися заплановані роботи.

Зокрема, тривало будівництво мосту через річку Дністер біля села Сівка Войнилівська (км 9+442 а/д Т-09-10 Бурштин – Калуш), а також ремонт мосту через річку Прут в смт Ланчин Надвірнянського району (а/д Т -09-05 Делятин – Раківчик, км 12+506), інформує Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Підрядні організації здійснювали демонтаж зимових дорожніх знаків та сигнальних віх, а також продовжили роботи з упорядкування узбіч, зокрема на а/д Н-10 Стрий – Мамалига, км 313-317, на Калуському шосе та під’їзді до міста Тисмениці.

Тривали роботи з благоустрою біля нової автобусної зупинки в селі Старі Кривотули Тисменицького району на а/д Н-10 Стрий – Мамалига.

Дорога Н-10 км 125+380. Облаштування зупинки в с. Старі Кривотули

Благоустрій смуг відведення

Подрібнення порослі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Все за планом: на Коломийщині ремонтують дороги державного значення. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X