Управління архітектури розшукує фото або відео старовинних дверей відомої будівлі. ФОТО

10.10.2019, 14:51  |  Автор:   Колибаб‘юк Тетяна

Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності розшукує фото або відео, на яких було б чітко видно, як виглядали автентичні двері у будинку на вулиці Грушевського, 1, в Івано-Франківську.

В управлінні планують їх відтворити і повернути на законне місце.

“Для цього потребуємо інформативних матеріалів і просимо поділитися ними всіх, хто має таку можливість! Фото можна скидати в коментарі до цього допису, надіслати у приватні повідомлення або занести в Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 9, 5-й поверх”, – просить т.в.о. першого заступника начальника Управління – головний архітектор міста Артур Прокіпчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В Івано-Франківську відреставрували ще одні старовинні двері. ФОТО“.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X