WestNews.com.ua

Управління поліції охорони в Івано-Франківській області долучились до акції «Здай кров – врятуй життя»

10.05.2019, 15:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху поліцейські Управління поліції охорони в Івано-Франківській області долучились до благодійної загальнонаціональної акції «Здай кров – врятуй життя».

Метою тижня безпеки є привернути увагу до складної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм, особливо серед дітей.
За статистикою, донорську кров нині потребує кожен четвертий українець.

Поліцейські охорони постійно беруть участь в акції «Здай кров – врятуй життя» і не тільки. Бувають випадки, що терміново потрібна кров відповідного взірця, а її немає у базі донорства і зволікати немає часу, в такому випадку поліцейські готові першими прийти на допомогу, адже кожний з них знає свою групу та резус і готовий на допомогу. Навіть краплина крові може спасти комусь життя.

Кров наших поліцейських в цей день поповнила запаси станції переливання та найближчим часом рятуватиме життя у лікарнях.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МАСШТАБНА ДТП В ЦЕНТРІ ФРАНКІВСЬКА: ЗІШТОВХНУЛИСЯ АВТОБУС ТА ДВА АВТОМОБІЛІ. ФОТО

10.05.2019, 15:20  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X