WestNews.com.ua

Управляючі компанії та дві квартири дружини: що декларує Сергій Гаєвський 

02.06.2020, 12:12  |  Автор:   Хромей Зоряна

1 червня закінчився термін подачі електронних декларацій. WestNews вирішив розібратися, що за 2019 рік задекларував голова Тлумацької районної державної адміністрації, депутат Івано-Франківської міської ради Гаєвський Сергій Броніславович.

Серед об’єктів нерухомості у власності дружини Гаєвського Ольги Собків – квартира площею 62,5 м2  у Франківську, та квартира площею 61,1 му Вовчинцях.

Сергій Броніславович володіє корпоративними правами Народної управляючої компанії «ОСЕЛЯ СЕРВІС» на 25% та ТОВ «Максимум-ІФ» на 100%.

З доходів – 37600 грн. заробітної плати отриманої за основним місцем роботи (Управління справами Апарату Верховної Ради України). Заробітна плата отримана за сумісництвом – 13571 (ТОВ “Максимум-ІФ”). Заробітна плата отримана за основним місцем роботи – 8194 (Тлумацька РДА).

Доходи дружини: соціальні виплати – 23220, дохід від заняття підприємницькою діяльністю – 36350.

Грошові активи – 450000 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Старий автомобіль, земельні ділянки та нежитлові приміщення: що декларує нардеп Зіновій Андрійович

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X