WestNews.com.ua

“Ураган” завершує “регулярку” впевпеною перемогою над “ХІТом”. ВІДЕО

14.03.2020, 14:37  |  Автор:   Менів Андрій

Поєдинок столичного “ХІТа” та франківського “Урагану” став одним з найцікавіших у заключному турі регулярного чемпіонату Favbet Екстра-ліги, адже обидві команди вже гарантували собі участь у ТОП-6.

У зв’язку із загрозою поширення епідемії коронавірусу в Україні звітний матч, як і решта поєдинків Favbet Екстра-ліги, проходив в Києві без глядачів.

Зрештою, “дракони” здобуди переконливу перемогу з рахунком 5:2, а хет-триком у складі нашої команди відзначився Даніїл Абакшин.

ФУТЗАЛ. Чемпіонат України. Favbet Екстра-ліга, 18-й тур.
14.03. “ХІТ” Київ – “УРАГАН” Івано-Франківськ – 2:5 (0:2)
Голи: Корнійчук (23), Педяш (25) – Фаренюк (9), Абакшин (19, 27, 29), Кардаш (38).

На 35-ій хвилині Педяш (ХІТ) не реалізував десятиметровий удар (воротар). На 40-ій хвилині Колесников (ХІТ) не реалізував десятиметровий удар (повз ворота).

“ХІТ”: Іваняк (Сухов, 28) – Шамлі, Педяш, Боргун, Журба – І. Борсук (к), Чепорнюк, А. Борсук, Колесников, Корнійчук, Школьний, Жук, Цілик. В. о. головного тренера: Олег Лук’яненко.
“Ураган”: Кардаш (в) – Лебідь, Шеремета, Абакшин, Коваль – Федюк (к), Микитюк, Кордоба, Фаренюк – Радевич, Швед, Колток (в). Головний тренер: Максим Павленко.

Попередження: А. Борсук (17), Колесников (29), Корнічук (39) – Кордоба (39).

Інші матчі 18-го туру: “ІнБев” (Житомир) – “Сокіл” (Хмельницький) – 3:2; “Кардинал-Рівне” – «Продексим» (Херсон) – 2:2; «Food Centre-СумДУ» (Суми) – «Енергія» (Львів) – 0:2.