WestNews.com.ua

У Франківську відбулася виставка живопису молодих людей з інвалідністю. ФОТО

07.11.2019, 15:24  |  Автор:   Хромей Зоряна

Сьогодні, 7 листопада, в Івано-Франківську у Музеї Мистецтв Прикарпаття відбулося відкриття виставки “ДИВОвижні”. Це виставка живопису молодих людей з інвалідністю.

На цій виставці представили свої творчі роботи Уляна Белей та Любов Оробець.

Уляна Белей народилася в Обертині. Вона малює уже близько 10 років. Найбільше полюбляє малювати квіти, дерева. Горобець Любов Мирославівна родом теж з Обертина. Охоче малює природу та тваринок.

“Виставка цих дівчат проходить не вперше. Такі заходи підтримують молодих людей з інвалідністю. Таким чином вони можуть заробляти самі. Кожна з цих робіт розміщена на сайті Там їх також можна придбати”, – Віта Лотоцька, волонтер благодійної організації.

Вони є мешканками Будиночка сиріт з інвалідністю “Оселя Віри, Надії та Любові”.

Що цікаво, усі свої картини Уляна Белей малює ротом.

“Цій виставці ми завдячуємо також і волонтерам, котрі активно долучилися до організації. Дуже надіємося, що ця виставка буде успішною і кожен з Вас знайде собі сподобану картину”, – директор музею мистецтв Прикарпття Василь Романець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ансамбль танцю ім. Павла Вірського: секрети з-за лаштунків

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X