WestNews.com.ua

Уряд проведе повну перевірку стану протипожежної безпеки по всій країні

08.12.2019, 16:47  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розповів, що будівлю Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, де 4 грудня сталася масштабна пожежа, востаннє перевіряли 5 років тому.

Про це він написав 8 грудня у своєму Telegram-каналі, пише ТСН.

За словами Гончрука, 2014 року були виявленні порушення, однак після цього будівлю не перевіряли.

“З’ясував, що остання перевірка будівлі коледжу відбулася 5 років тому – у червні 2014-го. Тоді виявили основні порушення, а цього року будівля не була навіть серед пріоритетних для перевірки. Це абсолютно неприпустимо”, – зазначив прем’єр.

Він додав, що за дорученням президента до 10 січня Уряд проведе повну перевірку стану протипожежної та техногенної безпеки всіх дитячих садків, шкіл, вишів, гуртожитків, закладів охорони здоров’я, транспортної інфраструктури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Спи спокійно, синочку”: матір впізнала 16-річного студента, який загинув в Одесі. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X