WestNews.com.ua

Уряд схвалив зміни до перспективного плану формування територій громад Івано-Франківщини

18.04.2019, 19:55  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

17 квітня на засіданні Уряду було схвалено  розпорядження про зміни до перспективних планів формування територій громад Івано-Франківської і Черкаської областей.

У перспективному плані формування територій громад Івано-Франківської області уточнюється склад Ямницької та Івано-Франківської громад, інформує WestNews з посиланням на Об’єднання громад. Асоціація міст України погодила проекти змін без зауважень.
Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» перспективний план формування територій громад Автономної Республіки Крим, області розробляється Радою міністрів Автономної Республіки Крим, відповідною обласною державною адміністрацією згідно з методикою формування спроможних територіальних громад і охоплює всю територію Автономної Республіки Крим, області. Після чого його схвалює відповідна обласна рада та затверджує Кабінет Міністрів України. Процедура аналогічна і при внесенні змін.
23 області України мають затверджені перспективні плани формування територій громад, і лише в Закарпатській області він відсутній.
До слова, За три роки ОТГ Івано-Франківської області отримали 123 мільйони гривень на розвиток громад.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті буде створена ще одна ОТГ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X