WestNews.com.ua

Уряд виділив для Івано-Франківщини майже 60 млн грн на реалізацію понад тисячу проектів: на що підуть кошти

08.07.2020, 18:20  |  Автор:   Хромей Зоряна

Відповідно до розпорядження Уряду Івано-Франківська область отримає 59,8 млн гривень субвенції із державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Таке рішення затвердили сьогодні, 8 липня, на черговому засіданні.

Щоправда, сам обласний центр наразі знову оминули – у списку його об’єктів соціально-економічної інфраструктури немає. Із загального обсягу субвенції залишається нерозподіленими 17,97 млн гривень, йдеться на Фейсбук-сторінці Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Передбачено спрямування коштів субвенції на реалізацію близько 1200 проєктів, зокрема на проведення капітального ремонту та реконструкцію об’єктів соціально-економічної інфраструктури (лікарень, шкіл, спортивних об’єктів, доріг), здійснення ремонту вуличного освітлення, проведення реконструкції водопровідних мереж, придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я.

Однак, у 2020 році субвенція в першу чергу спрямовується на здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та реалізацію проектів будівництва, спрямованих на забезпечення підвищення якості надання послуг у галузі освіти, охорони здоров’я та спорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Майже 34 тисячі гривень допомоги по частковому безробіттю виплатила служба зайнятості

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X