Усіх фігурантів, які збували психотропні речовини на території Прикарпаття, взято під варту

21.05.2019, 16:23  |  Автор:   Менів Андрій

Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, зареєстрованому за фактом збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах на території Івано-Франківської області.

Встановлено, що, починаючи з серпня 2018 року, троє жителів Івано-Франківської області організували мережу по збуту психотропної речовини «амфетаміну» на території області.

17 травня 2019 року організаторам злочинної схеми та безпосередньому реалізатору психотропної речовини повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. ч. 1, 2 та 3 ст. 307 Кримінального кодексу України.

На даний час Івано-Франківським міським судом задоволено клопотання прокурора та всім учасникам злочинної групи обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з визначенням розміру застави в сумі від 192 100 грн до 364 990 грн.

ЧИТАЙТе ТАКОЖ: Неспокійний Франківськ: збільшення кількості ДТП, п’яні водії та активізація шахраїв

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X