WestNews.com.ua

Усяка нечисть: франківець показав моторошні “Теплі іграшки”. ФОТО

31.10.2020, 20:21  |  Автор:   Люся Грибик

Геловін у 2020 святкуватимуть традиційно у ніч з 31 жовтня на 1 листопада.  В Україні це свято з кожним роком набуває все більшої популярності, зокрема, через яскраві традиції.

Тематичну підбірку “Теплих іграшок” до моторошного свята зробив франківець Богдан Савлюк, пише WestNews.

Зокрема, митець презентував скульптурки Джокера, Графа Дракули, Чорта з мультфільму “Воїни лісу 2”, Франкенштейна та Володимир з колекції “Обідранці”.

“На Хелловін вилазить усіляка нечисть. Це, насправді, жартівливий пост. Є іграшки з мультфільму, моєї колекції та герої з фільмів. Об’єднав їх спільним моторошним знаменником”, – зазначив скульптор.

Довідка:

“Теплі іграшки” – це арт-майстерня, яка має на меті передати українську культуру та історію в іграшці. Це – рукотвори, що популяризують національну іграшку.

«Теплі іграшки» з’явилися навесні 2015 року. У доробку автора уже 8 колекцій: гуцули, упівці, козаки, вояки УДА, «Серцеїди», «Кіногерої», «Обідранці, «Соловейки» – відомі українські виконавці в УПІвських строях.

У кожній колекції зазвичай 10 мініатюр. Також автор знімає мультфільми, де головними героями є його іграшки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті зняли фільм про єврейську общину. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X