WestNews.com.ua

Увага! 18 липня на Івано-Франківщині продовжиться акція протесту проти бездоріжжя. ФОТО

17.07.2019, 21:11  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

У середу, 17 липня, жителями Верховинського району розпочато безстрокову акцію протесту проти бездоріжжя.

Акцію було розпочато на роздоріжжі в селі Ільці Верховинського району об 11.00 годині, повідомляє WestNews із посиланням на групу КАРПАТИ SOS – “KARPATIANS SOS”.

Активні жителі селища методом перетину у незабороненому законом місці проїжджої частини центральної догори Р24 мирно та наполегливо будуть вимагати наступного:

  • Звіт районного керівництва про розпочаті та виконані роботи відповідно до свої повноважень за зобов’язань по відновленню мостів в с. Буковець та с. Стаїще Верховинського району та зведення берегоукріплення і залог в с. Красник (Довгі толоки) із чітким задокументованим вказанням відповідних фірм чи посадових осіб, які саботують роботи на даних об’єктах.
  • Документальний звіт керівництва Івано-Франківської області, Служби автомобільних доріг України, Департаменту економічної поліції, відповідних міністерств Кабінету Міністрів України про завершені, оголошені та плановані тендери по дорозі Р24 Татарів-Кам’янець-Подільський на ділянці Ворохта-Верховина.
  • Притягнення до відповідальності контролюючими органами осіб відповідальних за реєстрацію учасниками тендерів по відновленню та ремонту дороги Р24 фірм і підрядних організацій що не мають відповідного досвіду роботи та юридичної реєстрації у встановленому Законом порядку.
  • Негайно розпочати роботи по поточному ремонту автомобільної дороги Р24 на ділянці Ворохта-Верховина. Завершити роботу по ремонту мостів в селах Буківець і Стаїще Верховинського району. Упорядкувати залоги в с. Красник (Довгі толоки) Верховинського району , підготувати відповідну проектно-кошторисну документацію і звернутися до відповідних профільних міністерств Кабінету Міністрів України про виділення коштів на зведення берегоукріплення в селі Красник Верховинського району (Довгі толоки) на місці загибелі Білоруських туристів.

«Складається враження, що розвиток нашого району, відновлення його інфраструктури, майбутнє молодого покоління потрібно відстоювати тільки 30-40 чоловікам. А свідомість усіх інших зводиться тільки до постів у соціальних мережах, критики та комерційної вигоди», – кажуть активісти.

«СХАМЕНІТЬСЯ люди! Давайте разом зробимо наше життя кращим та спокійнішим! ДОЛУЧАЙТЕСЯ до протестних акцій самі та прохайте друзів і знайомих!», – йдеться у повідомленні.

Завтра, 18 липня, на 9.00 люди знову зберуться на перехресті в селі Ільці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Івано-Франківщині ремонтують дорогу державного значення

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X