WestNews.com.ua

Увага! Мешканців Пасічної попереджають про тимчасову відсутність водопостачання

08.12.2019, 14:05  |  Автор:   Менів Андрій

У зв’язку із поривом на водопроводі в місті Івано-Франківську в мікрорайоні Пасічна, подача води відбувається на пониженому тиску.

Про це йдеться у повідомленні КП Івано-Франківськводоекотехпром.

“Ремонтні роботи за адресою Галицька, 201 (поруч із центральним входом у Радіозавод) дуже складні, так як порив знаходиться на глибині 6 метрів і постійно відбуваються зсуви землі, щоб убезпечити працівників від нещасного випадку, ремонтні роботи сьогодні призупинено і буде відновлено тільки в понеділок 9 грудня, після монтажу захисного щита”, – йдеться у повідомленні.

Холодне водопостачання відновлено, тільки на пониженому тиску до 24:00, 8 грудня. Після 00:00 подачу холодного водопостачання буде призупинено.

“Просимо забезпечити себе холодною водою на ранок 9 грудня. Просимо вибачення за тимчасові незручності”, – додають в КП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У 2,2 рази більше житлових будівель здано в експлуатацію в порівнянні з минулим роком. СТАТИСТИКА

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X