WestNews.com.ua

УВАГА! Очікується висока пожежна небезпека

12.06.2019, 14:09  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

13-15 червня,  на території області та міста очікується висока 4-го класу, місцями надзвичайно висока 5-го класу пожежна небезпека, інформує West News з посиланням на Управління з питань цивільного захисту ОДА

У зв’язку з дуже високою температурою повітря в екосистемах склалася надзвичайно висока імовірність пожежної небезпеки. В результаті чого, потрібно бути максимально обережними, поза як навіть недопалок чи не до кінця погашений сірник може спричинити пожежу.

 Під час такого рівня пожежної небезпеки  чергування на спостережних  пунктах ведеться  з 8 години ранку і до настання темряви. Постійна команда ЛПС перебуває, якщо не задіяна на гасінні раніше виниклих пожеж, в повній готовності до виїзду на місце їх виникнення. Наземне патрулювання може проводиться протягом усього світлового часу, а в найнебезпечніших місцях – цілодобово.

Лісопожежні бригади ЛПС повинні бути приведені в повну готовність до гасіння пожеж. Закріплені за ними засоби пожежогасіння і транспорт – перевірені і знаходяться поблизу місць роботи.

Авіапатрулювання проводиться дворазове щоденно, а за наявності пожеж – триразове щоденно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УВАГА! У Франківську проводитимуть перевірку централізованого оповіщення

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X