Увага! Оголошено конкурс для прикарпатських родин “Family Look”

10.09.2019, 22:15  |  Автор:   Хромей Зоряна

З 9 до 14 вересня у Брошнів-Осадській ОТГ триває конкурс “Family Look”. Поспішайте взяти участь.

Конкурс організовує Благодійна Організація “БФ”Серце Марії”.

Що таке сім’я? Алегра Мак Бірні, американська письменниця, писала:

Сім’я – це надзвичайне упорядкування, яке задумав Бог у Своїй геніальності і любові. Це вдале поєднання: дітей і дорослих, скуйовдженого волосся і сивини, сили та слабкості, вправності та невміння, впевненості та пошуку».

Щоб сім’я була дійсно родиною, а не просто зібранням родичів, необхідні сімейні традиції. В кожній родині, напевно, вже є якісь свої сімейні цінності і традиції, просто, можливо, не звертали на них уваги.

Подаруймо нашим сім’ям відчуття впевненості й любові – придумаймо нові традиції! Надіємось конкурс Family Look стане традиційним для родин, що проживають у Брошнів-Осадській ОТГ. Отже, за умовами конкурсу, з 9.09 до 14.09 (15.00 год.) конкурсні фото викладаємо для голосування в соціальних мережах. Просимо активно долучатися до голосування на кращий Family Look.

Переможців визначимо за кількістю вподобань (лайків). Нагородження відбудеться на святкуванні Дня селища, 15 вересня, приз за 1 місце – 500грн, 2 місце – 300грн, 3 місце – 200грн.

Приємний бонус – безкоштовна фотосесія у зручний для переможців час!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Заборонений” наживо: враження і резонанси

 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X