УВАГА! У Франківську проводитимуть перевірку централізованого оповіщення

12.06.2019, 11:18  |  Автор:   Власенко Власта

Завтра, 13 червня, о 14.00 буде проводитись перевірка обласної системи централізованого оповіщення з запуском сирен та передачею мовної інформації по засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформує West News.

Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно прослухати навчальну інформацію, ввімкнувши один з доступних засобів масової інформації:
– радіоточку;
– радіоприймач на одній з наступних хвиль – першої програми українського радіо, радіохвилі студії «РАІ» або радіохвилі місцевих студій в районних центрах та містах обласного значення.;
– телевізор на одному з наступних каналів: «ОТБ Галичина», «Карпати»,«3-студія», «РАІ» або телеканалах місцевих студій в районних центрах та містах обласного значення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті минулої доби поліція знову вилучала зброю, патрони та гранату. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X