Увага! У трьох районах Івано-Франківської області не буде світла та води

22.09.2019, 7:45  |  Автор:   Хромей Зоряна

За повідомленням РЕМ світло відключать на одній із вулиць Франківська, на Коломийщині, а у багатьох селах Долинського району не буде води.

Згідно повідомлення міського РЕМ 24 вересня у Франківську по вул. Дністровській не буде електропостачання.

У зв’язку з плановими роботами Коломийський РЕМ повідомляє, що з 08:30 01.10.2019 р. до 18.00 01.10.2019 р. буде відсутнє світло у смт. Гвіздець Коломийського р-ну.

А в місті Долина у зв’язку з підключенням нового магістрального водопроводу з 23:00 21.09.2019 р. до 24:00 22.09.2019 р. буде припинено подачу води у всіх населених пунктах, які обслуговує Долинське ВУВКГ, а саме: м. Долина, м. Болехів, смт. Вигода, с. Гузіїв, с. Підбереж, с. Дуброва, с. Новичка, с. Гошів, с. Гериня, с.Тяпче, с. Солуків, с. Яворів, с. Княжолука, с. Новоселиця, с. Оболоня, с. Мала Тур’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Горіло-палало: на Прикарпатті горіли авто, присадибна ділянка та сміттєзвалище

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X