Увага, відключення: які будинки в Івано-Франківську 1-2 грудня будуть без води, газу чи світла. АДРЕСИ

30.11.2018, 19:48  |  Автор:   Власенко Власта

У суботу та неділю, 1-2 грудня, в Івано-Франківську – планові відключення окремих послуг, – наголошує служба оперативного реагування виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Частина будинків в Івано-Франківську буде без води, газу чи світла. Ці тимчасові незручності  спричинені проведенням певних ремонтних робіт,  інформує WestNews.

До слова, в Івано-Франківську з’явиться новий маршрут до садово-городніх масивів.

Окрiм того, виконком дав дoручення оголосити конкурс на мaршрут з спеціальних перевезень пaсажирів до сaдово-городніх мaсивів «Гранд Базар – с. Угринів», який прoвести 31.01.2019 року на умoвах, визнaчених рішенням виконaвчого кoмітету від 30.01.2017р. № 44 (із змінaми та допoвненнями).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завжди зелене: в Івано-Франківську мерія пропонує запровадити особливий режим роботи світлофорів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X