WestNews.com.ua

Уже сьоме: в Івано-Франківську в ще одній школі споруджують футбольне поле зі штучним покриттям. ФОТО

20.08.2018, 21:00  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

В Івано-Франківську на території ЗОШ №22 активно споруджують нове футбольне поле зі штучним покриттям – травою.

Начальник УКБ Роман Галіпчак зауважив, що роботи йдуть дуже хорошим темпом, інформує WestNews з посиланням на прес-службу мера. Київська фірма вже підготувала основу під покриття, фундамент під огорожу. Роботи планують завершити на початку вересня.

«Уроки фізкультури для дітей стають набагато цікавішими, коли є гарні умови для занять. Тоді спорт стає не тільки шкільною програмою, але й активним дозвіллям. Загалом, ми продовжуємо хорошу традицію облаштування подібних майданчиків у школах міста. Без перебільшення скажу, що такої споруди потребує кожна школа й садок, вони дають хороший результат. Тому розвиток спортивної інфраструктури в навчальних закладах залишається одним з пріоритетів для міста» – повідомив міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, такі ж спортивні поля вже відкрили у школах №10, 11, 15, 25 Українській гімназії №1, ДНЗ №10. Зараз великий спортивний майданчик облаштовують також на вул. Симоненка, неподалік ФОК.

Нагадаємо, в Івано-Франківську 58 учнів отримали портфелики зі шкільним приладдям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У двох школах Івано-Франківська триває ремонт у харчоблоках. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X