WestNews.com.ua

В архівах Австрії та Республіки Польщі будуть шукати інформацію про станіславський Палац Потоцьких. ІНФГРАФІКА

23.02.2019, 17:31  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

КП «Простір Інноваційних Креацій «Палац» підготовлено програму архівних пошуків та відповідні листи в архіви Австрії та Республіки Польщі для проведення архівних пошуків.

Головна мета – віднайдення картографічної, іконографічної, описової, інвентаризаційної, генеалогічної та іншої інформації з періоду заснування та за час функціонування Палацу Потоцьких.

Загалом, з березня по грудень 2018 року проектно-вишукувальним відділом комунального підприємства «Простір Інноваційних Креацій «Палац» :

  • організовано проведення науково-дослідних робіт на території Комплексу колишнього палацу Станіслава Потоцького з брамами. Було проведено попередні роботи, що включають розробку вихідних даних для об’єкту реставрації та попередні дослідження;
  • забезпечено виконання інженерно-геологічних вишуків із закладанням гідрогеологічних свердловин та інженерних шурфів на території відповідно до попередніх досліджень;
  • організовано історико-археологічний нагляд під час виконання інженерно-геологічних робіт;
  • забезпечено виконання інженерно-топогеодезичних вишукувань на території Комплексу;
  • підготовлено програму архівних пошуків та відповідні листи в архіви Австрії та Республіки Польщі для проведення архівних пошуків із метою віднайдення картографічної, іконографічної, описової, інвентаризаційної, генеалогічної та іншої інформації з періоду заснування та за час функціонування Комплексу;
  • підготовлено інформацію та сформовано макет інформаційного банера з історичною довідкою, коротким описом та часовою періодизацією будівель і споруд, картами і схемами для розташування в доступному місці та інформування відвідувачів Комплексу;
  • підготовлено пропозиції до Програми збереження, використання та розвитку колишнього палацу Станіслава Потоцького з брамами на 2018-2026 роки.

Додамо, що проектно-вишукувальний відділ – один з напрямів роботи «палацового» комунального підприємства. До його складу входять завідувач, архітектор та архітектор з реставрації пам’яток архітектури та містобудування.

Нагадаємо, комунальне підприємство Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» створене відповідно до рішення Івано-Франківської міської ради від 15 лютого 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Станіславів вчора і сьогодні: як виглядала вулиця Вірменська 100 років тому. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X