В Буковелі прокоментували нещасний випадок на роупджампінгу, під час якого зірвались двоє туристів

18.08.2019, 10:00  |  Автор:   Новак Оля

Як писав WestNews, на Прикарпатті у туристів під час роупджампінгу обірвалася мотузка.

Нещасний випадок стався на території ТК “Буковель” вчора, 17 серпня.

Прес-секретар ТК «Буковель» Оксана Островська дала офіційний коментар щодо події:

“Дуже прикро, що на території ТК «Буковель» стався неприпустимий випадок, в якому постраждали люди. Курорт надав підприємцю ділянку для ведення діяльності, тому фактично не несе відповідальність за роботу підприємця. Та все ж, нещасний випадок стався саме у ТК «Буковель», тому курорт вирішив тимчасово припинити роботу екстремального атракціону, на якому стався нещасний випадок та ми ініціюємо перевірку усіх наявних на курорті екстримальних розваг, щоб жодна людина більше не постраждала. На даний момент, представники сервісу повідомили, що трос, який обірвався, має сертифікат від виробника і був нещодавно встановлений та протестований. Наразі чекаємо на експертизу”.

Нагадаємо, що туристи з Львівщини відпочивали в ГТК «Буковель» та займались екстремальним видом спорту «роупджампінг», під час якого обірвалась головна мотузка. Внаслідок цього  потерпілі впали на пішохідну доріжку та отримали травми.

На даний час 21-річна дівчина знаходиться в Яремчанській ЦМЛ, а 26-річний чоловік –  в реанімаційному відділенні Івано-Франківської ОКЛ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Карпатах рятувальники двох областей шукають групу туристів

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X