В Долині депутати районної ради хотіли висловити недовіру голові РДА Мазуру

Сьогодні, 20 липня, на сесії Долинської районної ради депутати поставили на голосування питання про недовіру голові РДА Юрію Мазуру, передає WestNews.

Перед голосуванням в сесійній залі відбулися обговорення щодо цього питання.

Зокрема, доповів і сам голова РДА Юрій Мазур. Він розповів про досягнення РДА на дорогах, у селах і про проблеми у медицині. Висловив жаль з приводу недослухання до думки громади щодо медичної реформи. Звинуватив Івана Диріва, заступника голови районної ради попереднього скликання, і зробив відповідальним за прийнятта рішення про створення ПМСД у 2013 році.

Міський голова Долини Володимир Гаразд під час свого виступу зайняв нейтральну позицію. Він розповів про складність співпраці з РДА за всі роки, але наголосив про спільну та плідну співпрвцю з РДА за останні півроку. Мер вказав на помилку Юрія Мазура щодо впровадження реформи та висловив занепокоєння у випадку звільнення Юрія Мазура, адже, на його думку, це приведе до конфлікту в районі.

В результаті голосування депутати рішення НЕ підтримали. За недовіру проголосували 7 депутатів, проти – 15, ще два бюлетені були зіпсовані.

Нагадаємо, що раніше голову Долинської РДА Юрія Мазура звинуватили у неетичній поведінці. ВІДЕО

Загрузка...

Comments are closed.