WestNews.com.ua

В Франківську внаслідок пориву магістральної мережі без тепла зашилися 52 будинки та 11 установ

15.01.2020, 7:03  |  Автор:   Менів Андрій

14 січня, близько 10:30, в місті Івано-Франківську на вулиці Ребета, внаслідок пориву магістральної тепломережі (діам. 325 мм) тимчасово припинено подачу теплоносія споживачам в центральній частині міста.

Відтак, без тепла залишилися 52 багатоповерхових житлових будинки (6227 абонентів) та 11 об’єктів соціально-побутової сфери, в т.ч.:

Національний університет харчових технологій Структурний підрозділ Івано-Франківський коледж ресторанного сервісу і туризму на вул. Сорохтея; Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський національний медичний університет» на вул. Матейки; Івано-Франківський обласний лікувально-фізкультурний центр “Здоров’я” на вул. Матейки; Обласний фтизіопульмонологічний центр на вул. Матейки; Комунальне некомерційне підприємство «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» на вул. Коновальця; Бiбліотека-фiлія на вул. Коновальця; Івано-Франківський фінансово-комерційний кооперативний коледж імені С.Граната на вул. С.Бандери; Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський національний медичний університет» на вул. С.Бандери; ЗОШ на вул. Нац.Гвардії; Дитячий садочок ТзОВ “АРСЕНАЛ СІТІ” на вул. Нац.Гвардії; Дошкільний навчальний заклад на вул. Гвардійська.

Для проведення ремонтно-відновлювальних робіт залучено аварійну бригаду ТОВ «СТЕК» в кількості двох одиниць техніки та 8 чол. Ремонтно-відновлювальні роботи тривають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Інспектор” Марцінків: мер Франківська перевіряв вулиці та “сварив” за непомиті зупинки. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X