WestNews.com.ua

В гірському селі обладнали новий дитсадок. ФОТО

04.02.2019, 14:24  |  Автор:   dmytrosvintsitskiy

Показали, як виглядатиме новий дитсадок на 25 дітей в Великому Рожині. Дошкільний заклад готовий прийняти малят, потребує додаткового фінансування тільки харчоблок. Про це повідомляється на сайті Косівської РДА, інформує WestNews.

Голова Косівської районної державної адміністрації Віталій Кічеряк здійснив робочу поїздку у с. Великий Рожин, де мав можливість оглянути готовність до відкриття дошкільного навчального закладу в даному населеному пункті.

В новому садочку буде одна різновікова група на 25 дітей. Днями приміщення садочка оглянули гості з району, та поспілкувалися з сільським головою. Віталій Кічеряк констатував, що роботи з ремонту виконані майже на 100 % . Потребує дофінансування тільки харчоблок.

Великий Рожин межує з Чернівецькою областю по річці Черемош. Висота над рівнем моря 800 метрів. Відстань від Косова 18 км, від Вижниці – 10 км.

До речі, в Івано-Франківську тривають роботи з відновлення садка «Подоляночка», що до 1996 року він функціонував як ДНЗ «Львівської залізниці».  Коли приміщення повернули місту, від старого садка залишилися тільки стіни. Процес реконструкції виявився набагато складнішим, ніж будівництво «з нуля».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ОДНОМУ З МІСТ ПРИКАРПАТТЯ ПЛАНУЮТЬ ЗАПРОВАДИТИ БЕЗГОТІВКОВУ ОПЛАТУ У ШКІЛЬНИХ ЇДАЛЬНЯХ

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X