В Івано-Франківську організатори PORTO FRANKO влаштували театральне видовище напередодні фестивалю. ФОТО/ВІДЕО

У п’ятницю, 7 червня, після опівночі в Івано-Франківську напередодні фестивалю PORTO FRANKO 2018 творці організували зустріч з хедлайнером – легендарним українським літаком АН-2.

Саме він стане основним музичним інструментом у футуристичній опері «AEROPHONIA» 14 червня, стадіон «Рух», інформує WestNews.

Зустріч з АН2 – це видовищне театральне шоу за участі акторів Івано-Франківського Драмтеатру, Оркестру Радості і Щастя Familia Perkalaba, кураторів та організаторів PORTO FRANKO 2018.

Понад 90 км із Косова до Івано-Франківська хедлайнер проїхав у супроводі імпровізованого авто-карнавалу. Відтак мешканці області мали змогу побачити чи не вперше, як літак долає цей кілометраж не небом.

Після 20-хвилинного шоу «TAKE OFF» організатори та куратори фестивалю розповіли про особливості та креативний потенціал кожної з програм.

Нагадаємо, що раніше організатори PORTO FRANKO розповіли чого очікувати цьогоріч від фестивалю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дослухаємось до звуків турбін”: організатори PORTO FRANKO 2018 показали, як триває підготовка до фестивалю. ФОТО

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

 

Загрузка...

Comments are closed.