В Івано-Франківській області готові до ускладнення погодних умов

Сьогодні, 12 січня,  в режимі відео-конференції відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Участь у роботі комісії взяв голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, інформує WestNews.

На засіданні проаналізовано дії центральних та місцевих органів влади під час ускладнення погодних умов в Україні 17-18 грудня минулого року. Зокрема, зазначалося, що тоді у чотирьох областях України негода спричинила масові затори на дорогах та погіршення транспортного сполучення.

Як зауважив  віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, причиною тому стала неефективна організація роботи та координація діяльності таких служб як Укравтодор, Укртрансбезпека, ДСНС та Національна поліція, а також органів місцевого самоврядування.

Щодо Прикарпаття, то завдяки упереджувальним діям органів управління та сил цивільного захисту області, Івано-Франківщина успішно пройшла випробування викликами минулорічної грудневої стихії.

«Під час ускладнення погодних умов у грудні 2017 року обласною державною адміністрацією був створений штаб з реагування на надзвичайні ситуації на автодорогах області у зимовий період 2017-2018 років та затверджений його персональний склад. Для кожного з відповідальних осіб визначено конкретні завдання», – підкреслив Олег Гончарук.

З огляду на прогнозоване синоптиками ускладнення погодних умов в Україні у січні, віце-прем’єр-міністр доручив керівникам областей розробити регіональні плани реагування на випадок погіршення температурних режимів та сильних опадів.

Нагадаємо, що в Івано-Франківській області зійшли дві лавини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наближається справжня зима: спочатку вріжуть морози, а потім повалить сніг

Загрузка...

Comments are closed.