В Івано-Франківській області на строкову службу в ЗСУ призиватимуть випускників військових кафедр

В Івано-Франківській області на строкову службу в лавах ЗСУ призиватимуть випускників військових кафедр, зокрема ІФНТУНГ.

Про це на брифінгу розповів заступник військового комісара Івано-Франківської області полковник Музиченко, передає WestNews.

Термін цієї служби для таких призовників складе 18 місяців. Граничний вік – до 43 років.

Пан полковник наголосив, що найбільша потреба є в офіцерах першої ланки – командирах взводів та рот.

“У нас збирається і аналізується інформація про ті спеціальності, у яких є потреба. І, відповідно, ми будемо складати список. Є ті люди, які мають відстрочку, або проблеми зі здоров’ям тощо – вони будуть відкидатися і ми виходитимемо із наявних”, – сказав полковник Музиченко.

Він запевнив, що призовників у зону АТО не відправлятимуть. Після проходження строкової служби, таким офіцерам буде запропоновано підписати контракт.

Полковник Музиченко наголосив, що всі призовники і військовозобов’язані повинні повідомляти військкомат про виїзд закордон. Якщо вони цього не зроблять, то будуть оголошені в розшук.

За попередньою інформацією, наступний призов починається в лютому.

Нагадаємо, у Генеральному штабі заявили, що у законодавство внесені всі необхідні зміни, що забезпечують проведення призовів офіцерів запасу.

Так підписаний президентом Петром Порошенком 4 січня закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби” передбачає нову редакцію ч. 3 ст. 119 Кодексу законів про працю, якою гарантується збереження місця роботи, посади і середнього заробітку за працівниками призваними на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

Читайте також: Наступного тижня на Прикарпатті стартують військові навчання резервістів

 

Загрузка...

Коментарі:

Comments are closed.