WestNews.com.ua

В Івано-Франківській області за минулий рік виявили понад 90 випадків захворювань на меланому. ФОТО

28.05.2019, 13:00  |  Автор:   Власенко Власта

Сьогодні, 28 травня, відбулася прес-конференція за результами місячника обстеження населення області на рак шкіри і меланоми, повідомляє WestNews.

За офіційними даними зараз в Україні є трагічна ситуація через рак щитоподібної залози.

“В Івано-Франківській області на обстеження прийшли понад 700 пацієнтів, у 120 з них виявлено патологію щитоподібної залози та 12 випадків меланоми. Головне вчасно діагностувати маленьку пухлину, тоді її можна вилікувати”,- зазначає Василь Скрипко, професор Івано-Франківського медичного університету.

“Людям потрібно хоч раз в рік проходити обстеження, тому що в 1/3 випадків на ранніх стадіях можна виявити рак. Випадків захворювань на меланому в Івано-Франківській області збільшилось, за останній рік виявили понад 90 випадків”, – говорить медик.

“Я закликаю всіх хоча б раз на рік проходити обстеження” – додав Василь Скрипко.

У Франківську є всього 2 цитологи: в обласній клінічній лікарні та у Прикарпатському онкологічному центрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні заборонили популярні ліки від здуття

Підписуйтесь на наш канал у Telegram та наші сторінки у Facebook, Instagram і Twitter. Щоб першими дізнаватися про головне, що відбувається в Івано-Франківську, області, Україні та світі.

При використанні будь-яких матеріалів інтернет видання гіперпосилання на конкретну новину чи матеріалів не нижче другого абзацу. Передрук матеріалів без погодження редакції забороняється.
&nbsp

Редакція WestNews

Україна, Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців 56
Прес-релізи: westnews.ua@gmail.com
Email редакції: editor.westnews@gmail.com

Підпишись

Розробка та дизайн:


X